NAJWYŻSZE ODSZKODOWANIA W ANGLII 100% !!!

tel. UK 079 0281 8886 tel. PL +48 880 157 259
e-mail: 
info@odszkodowania-anglia.eu

Przeprowadzki Anglia Polska

O firmie

Nasza Kancelaria już od wielu lat funkcjonuje Anglii, niosąc pomoc każdemu, kto został pokrzywdzony w wypadku. Firma jest tworzona przez wysokiej rangi adwokatów, prawników i radców prawnych, których specjalnością są odszkodowania powypadkowe w UK. Wieloletnie doświadczenie oraz udział w najbardziej skomplikowanych sprawach spowodował, że możemy skutecznie pomóc każdemu, kto takiej pomocy potrzebuje. Każdego dnia rozpatrujemy dziesiątki wniosków o zaniżone lub niewypłacone odszkodowanie w Anglii, oceniając najlepszą drogę jego odzyskania, a także szacując jego wartość.

Liczny zespół prawników, pracujących w naszej Kancelarii, przekłada się na bardzo wysoką wydajność pracy. W jednym czasie jesteśmy w stanie skutecznie prowadzić dziesiątki różnych spraw o odszkodowanie w UK, każdemu z Państwa poświęcając maksimum uwagi i pracy. Krótki czas odzyskania odszkodowania sprawia, że jesteśmy zaliczani do jednych z największych liderów w całym mieście.

Wypadek samochodowy w UK lub jakiekolwiek inne zdarzenie, w którym mogą Państwo zostać poszkodowanymi. To bardzo traumatyczne przeżycie, do którego należy rozsądnie podejść. Nie dając się ponieść nerwom i emocjom, każdy z Państwa ma szansę uzyskać takie odszkodowanie za wypadek w Anglii, które będzie wystarczające na pokrycie wszystkich strat, jakich mogli Państwo doświadczyć.

Zapraszamy do współpracy wszystkie osoby, które w ciągu ostatnich 3 lat miały jakikolwiek wypadek w pracy w UK i chcą za niego otrzymać odszkodowanie. Jesteśmy przekonani, że z naszą pomocą będzie to zdecydowanie łatwiejsze i szybsze, niż gdyby mieli Państwo samodzielnie walczyć o odszkodowanie za wypadek w UK. Nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji i chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania, dotyczące procedury, zasad i szans na wypłatę odszkodowania. Powierz nam swoje problemy, a przekonasz się że ich rozwiązanie może być szybsze, niż się spodziewasz. Dołącz do grona zadowolonych klientów, którym towarzystwa ubezpieczeniowe wypłaciły należne odszkodowanie, dzięki naszej interwencji i pomocy prawnej, która nic cię nie kosztuje. 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

 • SZYBKI KONTAKT

  Aby skontaktować się z nami w sprawie Twojego odszkodowania lub innej sprawy uzupełnij poniższy formularz lub zadzwoń do nas:

  Telefony:
  tel. UK - 079 0281 8886
  tel. UK 2 - 078 2499 5434
  tel. PL +48 880 157 259
  tel. PL +48 889 126 990
  (od 8.00 do 22.00)