NAJWYŻSZE ODSZKODOWANIA W ANGLII 100% !!!

tel. UK 079 0281 8886 tel. PL +48 880 157 259
e-mail: 
info@odszkodowania-anglia.eu

Odszkodowania Anglia

Odszkodowania Anglia

Anglia to jedno z przyjaźniejszych miejsc do życia i rozwijania swoich pasji. Jednak również tutaj mogą nas spotkać nieprzewidziane wypadki. Będąc w złym miejscu o złym czasie, możemy zostać poszkodowani w wypadku samochodowym, medycznym, a także jakimkolwiek innym. Doznane w jego trakcie uszkodzenia na zdrowiu, będą mogły wymagać długiego i skomplikowanego leczenia. Leczenia, które nie zawsze będzie mogło być finansowe ubezpieczeniem społecznym. W takim przypadku niezbędne okaże się odszkodowanie powypadkowe w UK.

Kto wypłaca odszkodowanie w Anglii, jeśli miałeś wypadek?

W Anglii 95% społeczeństwa jest ubezpieczona. Dane te obejmują osoby prywatne, firmy i instytucje. Oznacza to, że niemal każdym przypadku masz szansę odzyskać należne ci odszkodowanie. Nawet wtedy, jeśli towarzystwo ubezpieczeniowe odrzuciło Twoje pierwsze roszczenie, argumentują je w jakikolwiek sposób. Pamiętaj – wypadek i odszkodowanie zawsze idą w parze, a tym masz pełne prawo, aby z niego skorzystać. Jak nie dać się zwieść ubezpieczycielom i mieć pewność, że otrzymasz takie ubezpieczenie, jakie rzeczywiście Ci się należy? Będzie ci potrzebna pomoc firmy, która posiada duże doświadczenie jeśli chodzi o kontakty z ubezpieczycielami i odzyskiwanie odszkodowań. My posiadamy wszystkie cechy, które pozwalają nam zaufać i powierzyć reprezentowanie swoich interesów, w walce z towarzystwem ubezpieczeniowym.

Ile wynosi odszkodowanie w UK?

Jakiej wysokości odszkodowanie za wypadek w UK może Ci się należeć? To zależy od kilku czynników. Rodzaju wypadku, stopnia i wielkości obrażeń, a także rodzaju materiału dowodowego, który zostanie zgromadzony i przedstawiony ubezpieczycielowi. Jeśli nie wiecie jak się zabrać do wszystkich spraw, które są związane z Waszym odszkodowaniem, nie musicie się tym przejmować. Zajmiemy się każdą rzeczą, która jest związana z tym, abyście otrzymali odszkodowanie w pełnej wysokości, jaka się Wam należy. Wystarczy się z nami skontaktować, a my kompleksowo poprowadzimy waszą sprawę, udzielając Wam wszystkich niezbędnych porad i wskazówek.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

 • SZYBKI KONTAKT

  Aby skontaktować się z nami w sprawie Twojego odszkodowania lub innej sprawy uzupełnij poniższy formularz lub zadzwoń do nas:

  Telefony:
  tel. UK - 079 0281 8886
  tel. UK 2 - 078 2499 5434
  tel. PL +48 880 157 259
  tel. PL +48 889 126 990
  (od 8.00 do 22.00)